Condominio Hacienda Shangrila
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Fitness/Gym Fitnesscenter |
| Aktiviteter Ridning Fiske Vandring | Spa & Hälsocenter Ångrum Helkroppsmassage Huvudmassage Ryggmassage Kropps skrubb Ansiktsbehandling Jacuzzi Manikyr | Mat/Dryck Restaurang |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet | Frukost Frukost i rummet |
Hotellet Condominio Hacienda Shangrila San Francisco ligger 4 km från plaza de mercado och inom 10 minuters bilresa från Alto de la Virgen. Detta bekväma hotell erbjuder utsikt över trädgården. Dessutom har det Wi Fi i hela boendet.
Hotellet har ett behändigt läge 4,1 km från Enchanted Garden. Centrum ligger 5 km bort. Känn dig i total harmoni med naturen genom att besöka Parque Central San Francisco, inom 15 minuters bilresa från Condominio Hacienda Shangrila.
På rummet finns plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler samt te-/kaffebryggare. Badrum erbjuder en separat toalett och en dusch. Badrummen är utrustade med en duschkabin, en separat toalett och en dusch tillsammans med badlakan och handdukar.
Boendet serverar en kontinental frukost varje morgon.
- Flygplatser
- El Dorado internationell flygplats66 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- Bagageförvaring
- Valutaväxling
- Kafé
- Eldstad
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Frukost i rummet
- Restaurang
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
- Lunchpaket
- Särskilda dietmenyer
Aktiviteter och avkoppling
- Strandparasoll
- Solsängar
- Karaoke
- Underhållning
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Spa & Hälsocenter
- Bastu
- Ångrum
- Jacuzzi
- Manikyr
- Kropps skrubb
- Ansiktsbehandling
- Behandlingsrum
- Ryggmassage
- Huvudmassage
- Helkroppsmassage
- Fotmassage
- Fitnesscenter
- Vandring
- Ridning
- Yogalektioner
- Idrottstränare
- Fiske
- Utomhusbad
- Offentligt bad
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Utflykts-/biljettservice
- Matinköpsservice
- Välkomstdryck
På rummet
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
- Parkettgolv
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är El Dorado internationell från hotellet Condominio Hacienda Shangrila?
Det är 70 km mellan El Dorado internationell flygplats och hotellet Condominio Hacienda Shangrila. - 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på hotellet Condominio Hacienda Shangrila?
Gäster på hotellet Condominio Hacienda Shangrila kan parkera sina fordon på gratis privat parkering. - ❓
Ingår frukost i priset på hotellet Condominio Hacienda Shangrila?
Ja, kontinental frukost ingår i vissa av erbjudandena på hotellet Condominio Hacienda Shangrila. Se till att bekräfta denna information med detta boende. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Condominio Hacienda Shangrila?
Gäster på hotellet Condominio Hacienda Shangrila måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på detta hotell är 120$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på hotellet?
Betalningsmetoder som är tillgängliga i hotellet:- Visa
- Maestro
- ❓
Erbjuder hotellet Condominio Hacienda Shangrila boende för funktionsvarierade?
Ja, hotellet Condominio Hacienda Shangrila har tillgång till rullstol och handikappanpassade rum för gäster med särskilda behov. För speciella önskemål rekommenderar vi att du ringer i förväg för att bekräfta. - ❓
Vilka bekvämligheter erbjuds på detta hotell?
På detta hotell hittar du valutaväxel och utflyktsdisk samt en gemensam lounge.